ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№532 Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Світловодської міської ради «Архітектурно-виробниче бюро» на 2021 рік

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності територіальної громади міста, розглянувши проект фінансового плану, наданого листом комунального підприємства Світловодської міської ради «Архітектурно-виробниче бюро» від 29.07.2020 вих. № 07/20, на виконання ст. 75, ст. 77 Господарського кодексу України, керуючись п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.04.2019р. № 277 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Світловодської міської ради Кіровоградської області», відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 205 від 02.03.2015 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Архітектурно-виробниче бюро» на 2021 рік, згідно з додатком до даного рішення.
2. Комунальному підприємству «Архітектурно-виробниче бюро»:
2.1. Забезпечити виконання показників, передбачених фінансовим планом;
2.2. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства з питань оплати праці, та недопущення заборгованості з її виплати;
2.3.Вчасно вживати заходи щодо погашення кредиторської та дебіторської заборгованості;
2.4. Постійно вживати заходи щодо оптимізації витрат підприємства;
2.5. Здійснювати аналіз показників фінансово-господарської діяльності та вживати дієві заходи щодо беззбиткової роботи підприємства.
3. Комунальному підприємству «Архітектурно-виробниче бюро» забезпечити опублікування фінансового плану на сайті Світловодської міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток