ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№535 Про надання дозволу УЖКГ на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Героїв України 49

    На підставі депутатського звернення, щодо знесення одного високого, старого, похиленого дерева, яке становить загрозу перехожим та дітям та знаходиться на небезпечній відстані від території дитячого садочка і розміщено по вулиці Героїв України 49, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 53 від 10.07.2019 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись   п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

            виконавчий комітет Світловодської міської ради 

                                                   в  и  р   і   ш   и   в:

  1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 53 від 10.07.2019 р.,  щодо знесення одного високого, старого похиленого дерева, яке становить загрозу перехожим і дітям та знаходиться на небезпечній відстані від території дитячого садочка і розташоване по вулиці Героїв України 49 /додається/.
  2. Дозволити УЖКГ знести одне високе дерево, яке становить загрозу перехожим і дітям та знаходиться по вулиці Героїв України 49.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.        

      Міський голова                                                                     В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ