ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№536 Про надання дозволу УЖКГ на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Б.Хмельницького 44

    На підставі звернення мешканця житлового будинку, щодо знесення одного  високого, старого, фаутного дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від проїжджої частини дороги і росте біля будинку № 44, по вулиці Б.Хмельницького, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 58 від 10.07.2019 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

            виконавчий комітет Світловодської міської ради 

                                                   в  и  р   і   ш   и   в:

  1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 58 від 10.07.2019 р.,  щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від проїжджої частини дороги і розташоване по вулиці Б.Хмельницького 44  /додається/.
  2. Дозволити УЖКГ знести одне високе дерево, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться по вулиці Б.Хмельницького 44.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.        

      Міський голова                                                                     В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ