ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№ 538 Про надання дозволу УЖКГ на знесення шести дерев, які знаходяться по вулиці Мистецька 1

На підставі звернення мешканців житлового будинку, щодо знесення шести високих, старих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від будинку № 1, по вулиці Мистецькій, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 49 від 10.07.2019 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись   п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

            виконавчий комітет Світловодської міської ради 

                                                   в  и  р   і   ш   и   в:

  1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 49 від 10.07.2019 р.,  щодо знесення шести високих, старих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від будинку № 1, по вулиці Мистецькій /додається/.
  2. Дозволити УЖКГ знести шість високих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться по вулиці Мистецька 1.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.        

      Міський голова                                                                     В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ