ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№546 “Про внесення змін до рішення від 17.07.2019 №523 «Про списання багатоквартирних житлових будинків м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»”

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирних будинках», Постановою  Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків»,

виконавчий комітет  вирішив:

1. Внести зміни в Додаток 1 пункту 2 рішення від 17.07.2019 №523 «Про списання багатоквартирних житлових будинків м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс  2012», виклавши його в наступній редакції:

«Склад  комісії зі списання житлових будинків  з балансу КП «Житлосервіс 2012» м. Світловодськ

Голова комісії:

- заступник начальника управління житлово – комунального господарства – начальник технічного відділу – Філософова Наталія Миколаївна

Члени комісії:

- директор КП «Житлосервіс 2012» ;

- головний бухгалтер КП «Житлосервіс 2012» - Берестовська Оксана Миколаївна;

- інженер КП «Житлосервіс 2012» - Бакал Наталія Павлівна;

- майстер КП «Житлосервіс 2012» - Мала Інна Анатоліївна;

- головний спеціаліст управління економіки, ресурсів та розвитку міста – Журавель Костянтин Миколайович.

2. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово – комунального господарства, архітектури і будівництва  В.В.Шаповала.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ