ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№547 “«Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ на 2021-2025 роки»”

З метою забезпечення життєдіяльності міста та його інфраструктури, відповідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року №265 "Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами", "Національної стратегії поводження з твердими побутовими відходами в Україні", Закону України «Про відходи», керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:

1. Затвердити «Програму поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ на 2021-2025 роки» (далі Програма), що додається.

2 .Фінансування Програми проводити за рахунок коштів міського бюджету.

3. Рекомендувати міському фінансовому управлінню планувати видатки на фінансування заходів Програми, виходячи з реальних можливостей міського бюджету та його пріоритетів.

4. Управлінню житлово-комунального господарства Світловодської міської ради забезпечити реалізацію заходів Програми в межах запланованих коштів на відповідний бюджетний період.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, місцевого господарства та інфраструктури.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ