Розглянувши заяву від 24.03.2026 року ФОП Аванесяна Нарека Рафаеловича, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 р. №369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі», Порядком організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Світловодської міської територіальної громади затвердженого рішенням Світловодської міської ради № 3325 від 24.04.2026 року та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 № 2073-IX, рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг»,
виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Аванесяну Нареку Рафаеловичу на здійснення виїзної сезонної торгівлі морозивом та встановлення дитячого ігрового автомату «Хапайка» на період з 01 квітня 2026 року по 30 вересня 2026 року, з режимом роботи з 8-00 до 20-00 години, за адресою:
- на розі вулиць Героїв України – Чорноморівська (біля скверу).
2. Відділу земельних ресурсів та просторового планування апарату виконавчого комітету Світловодської міської міської ради укласти договір з ФОП Аванесяном Нареком Рафаеловичем про сплату за користування місцем, що перебуває в комунальній власності, займана площа складає 10 м. кв.
3. Фізичній особі – підприємцю Аванесяну Н.Р. при організації торгівлі:
3.1. Забезпечити дотримання вимог Закону України «Про захист справ споживачів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. №833 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», Порядку організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Світловодської міської територіальної громади затвердженого рішенням Світловодської міської ради № 3325 від 24.04.2026 року.
3.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.
3.3. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі. Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн).
3.4. Забезпечити наявність:
- супровідної документації на товар, що реалізується;
- таблички із зазначенням суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;
- у продавців мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.
4. У разі невиконання пунктів 3.1-3.4 рішення втрачає чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія САВИЧА.
6. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл. 27501) :
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня, коли вони дізналися або мали дізнатися про таке рішення.
Секретар міської ради Максим БАКУМЕНКО
Керуючий справами Олена СІДНЕНКО