ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№553 «Про погодження КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко» розміщення дитячого батуту»

Розглянувши заяву від 26.06. 2019 року з доданими документами КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко» керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003 № 185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі товарами» та підпункту 8 пункту «а» статті 30, підпункту 2,3 пункту «б» статті 30, пункту 6 статті 59 Закону України ”Про місцеве самоврядування”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За умови наявності посвідчення Держпраці на експлуатування устаткування підвищеної небезпеки, та на матеріали, з яких виготовлені атракціони, та інших необхідних дозвільних документів, погодити КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко» розміщення дитячого батуту на вихідні дні (п’ятниця, субота та неділя) з 28.06.2019 по 02.09.2019 року.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради взяти на контроль виконання п.1 даного рішення.

3. Відповідальність за санітарний стан території та дотримання громадського порядку, техніки безпеки покласти на КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Міський голова В.КОЗЯРЧУК