ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№554 Про присвоєння адреси вбудованому нежитловому приміщенню

Розглянувши заяву від 01.05.2024 №12-12/3-147 гр. Омелян В.І., яка мешкає за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська ТГ, сел. Власівка, ХХХХХХ, щодо присвоєння адреси нежитловому приміщенню копії таких документів: свідоцтво про право власності на вбудоване приміщення магазину з підвалом від 17.12.2004 №154, договір купівлі-продажу частини вбудованого приміщення магазину з підвалом від 23.03.2024 зареєстровано в реєстрі за №1-228, технічний паспорт на вбудоване приміщення магазину з підвалом від 04.04.2024 з метою впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна, керуючись ч.1 ст.21,ч.1 ст. 69 Закону України «Про адміністративну процедуру», рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 №2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», ст.263 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 №690, п.1¹ ст.37, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна – вбудованому нежитловому приміщенню – магазину з підвалом, який належить гр. Омелян ХХХХХХ адресу: Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, сел. Власівка, вул. Молодіжна, буд.29, вбудоване нежитлове приміщення 103
2. Відділу архітектури та містобудування протягом п’яти робочих днів внести відомості, про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
3. ЦНАП апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради «Центр Дії» надати (вручити) заявнику копію рішення, засвідченого належним чином.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
5. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
6. Рішення може бути оскаржено, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг за адресою: вул. Героїв України, 14, м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА