ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№557 “Про надання дозволу на об’єднання по вертикалі квартир № 8 та №11 по вул. Гагаріна,15 гр. Фокасій Д.В.”

Розглянувши заяву  № Ф-1231  від  08.09. 2020р.  гр. Фокасій  Д.В., технічні паспорти на квартири, договір купівлі-продажу квартири, договір дарування квартири, акт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій на можливість проведення реконструкції та перепланувань, ескізний проект та керуючись п.п.3  п."а" ст. 30 і п.п.1 п."а" ч.1 ст. 31 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні ”,

виконавчий комітет Світловодської  міської ради вирішив:

1. Надати  громадянці Фокасій Діані Валеріївні  дозвіл на реконструкцію за рахунок об'єднання по вертикалі квартир № 8 та №11 в житловому будинку № 15 по вул. Гагаріна в м.Світловодську, з влаштуванням внутрішніх сходів та  отвору в міжповерховому перекритті, для покращення  умов проживання.

2. Зобов’язати гр. Фокасій Д.В.:

2.1.  До  реконструкції  приступити після розроблення проектної документації на об'єднання по вертикалі квартир № 8 та № 11 по вул. Гагаріна,15 в м.Світловодську,  з влаштуванням внутрішніх сходів та  отвору в міжповерховому перекритті, для покращання умов проживання.

2.2.  Після закінчення будівельних  робіт  внести  зміни в технічний паспорт  квартири та в правовстановлюючі документи.

3. Попередити замовника, що при відхиленні від проекту  при будівництві  він несе відповідальність  згідно чинного законодавства.

4. При невиконанні п.2.1 рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови  В.Шаповала.

Секретар міської ради Ю.Сапянов