ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№558 Про надання дозволу на відокремлення від системи централізованого опалення та влаштування системи індивідуального опалення у будинку № 7 по вул. Героїв України ОСББ «Зоряний – 2021»

Відповідно до пункту 1 другого розділу Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2019 року №169, встановлено, що рішення щодо відключення власників (співвласників) будівель, у тому числі житлових будинків, від ЦО та/або ГВП приймається органом місцевого самоврядування відповідно до законодавства за письмовою заявою власника (співвласників) такої будівлі, в тому числі житлового будинку, відповідно до вимог пункту 8 розділу ІІ Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, враховуючи рекомендації постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (протокол №2 від 15.05.2024 року), керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру», рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 №2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частинами 5, 6 статті 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл мешканцям багатоквартирного будинку по вул. Героїв України, буд.№7 ОСББ «Зоряний – 2021» на відключення будинку від системи (мережі) централізованого опалення (теплопостачання) та систем (мереж) постачання гарячої води. Встановити систему індивідуального опалення в квартирах відповідно до вимог чинних державних будівельних норм та правил. Дане рішення дійсне за умови отримання відповідних технічних умов на від’єднання від мереж теплопостачального підприємства ТОВ «Світловодськпобут» та встановлення індивідуального опалення від ПрАТ «Кіровоградобленерго» та/або від Світловодської дільниці ОУЕГГ Кропивницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
При невиконанні вказаних умов, рішення втрачає силу.
2.Відключення будинку від системи (мережі) централізованого опалення (теплопостачання) та систем (мереж) постачання гарячої води. здійснити лише в міжопалювальний період, але не пізніше ніж 01 вересня 2025 року .
3. Контроль виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
4. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
5. Рішення може бути оскаржене шляхом подачі скарги до Комісії з розгляду скарг за адресою: вул. Героїв України, 14, м. Світловодськ, Кіровоградська область або до адміністративного суду:
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його
відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області https://svgr.gov.ua/

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА