ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№560 “Про визначення на конкурсних засадах робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Світловодську”

З метою визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», пунктами 14-21 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» зі змінами та доповненнями, підпунктом 12 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Утворити комітет з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування  в м. Світловодську та затвердити його склад (Додаток № 1).

2. Затвердити умови конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів  на міських автобусних маршрутах загального користування  в м. Світловодську  (Додаток № 2).

3. Затвердити форму заяви для участі в конкурсі (Додаток № 3).

4. Затвердити форму договору про виконання функцій Робочого органу (Додаток № 4).

5. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста здійснювати організаційні заходи з підготовки та проведення конкурсу.

6. Оголошення про проведення конкурсу та його умови розмістити не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу у газеті «Світловодськ-Інформ» та на офіційному сайті Світловодської міської ради.

7. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника  міського  голови   О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки до рішення