ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№566 Про притягнення до адміністративної відповідальності АВРАМЕНКА Євгена Валерійовича 12.05.1993 року народження

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 21.06.2019р.  серія АА № 02380, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами  ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: зіпсуття паспорта громадянина України та керуючись вимогами ст.13 ЗУ «Про адміністративні послуги», ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

                   виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив: 

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнути до адміністративної відповідальності АВРАМЕНКА Євгена Валерійовича 12.05.1993 року народження та накласти адміністративне стягнення у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови І. Щербину.

Міський голова       В. КОЗЯРЧУК