ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№571 Про внесення змін до рішення виконкому від 07.10.2020 р. №554 «Про сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень для підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року»

Керуючись вимогами ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 ст.211 Виборчого Кодексу України, відповідно до вимог постанови Центральної виборчої комісії від 8 серпня 2020 року №164 «Про вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями, види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними і та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України», відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів», з метою сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень для підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. п.2 рішення виконавчого комітету від 07.10.2020 р. №554 «Про сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень для підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року» викласти в такій редакції:
« 2. Доручити начальникові управління освіти Г. ФРЕНКЕЛЮ, начальникові управління молоді та спорту Н. БРУСЕНЦЕВІЙ, начальникові управління культури Н. КЛОКАР, директорові територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Світловодська Н. ЗАЙЦЕВІЙ, головному лікареві Світловодської ЦРЛ Ю. КОТЕНКО та голові Світловодської міської територіальної виборчої комісії Олександрійського району Кіровоградської області укласти договори:
• оренди приміщень. Орендна плата становить 1 грн. на рік;
• на відшкодування комунальних витрат (водопостачання водовідведення, електропостачання, вивезення твердих побутових відходів, теплопостачання згідно кошторису, визначеного Центральною виборчою комісією). Решту витрат балансоутримувачам віднести до загального фонду асигнувань по галузі.»
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ