ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№573 Про надання дозволу СМКП «Комбінат комунальних послуг» провести знесення шести дерев, які знаходяться на Набережній міста в районі сцени

Відповідно до протоколу № 18 від 14.05.2024 засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня захисту дітей, Дня міста у червні місяці 2024 року у Світловодській міській територіальній громаді, з метою проведення благоустрою територій, де будуть відбуватися заходи, а саме: Набережна міста в районі сцени, згідно з актом обстеження зелених насаджень № 38 від 21.05.2024, яким виявлено, що дерева високі, старі, сухостійні, похилені знаходяться в аварійному стані, враховуючи «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, відповідно до підпункту 8, пункту 5.9.2, розділу 5, «Правил благоустрою території Світловодської міської територіальної громади», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 19.08.2022 № 1619, враховуючи рішення Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг» та керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, підпунктом 1, пункту «б», частини 1, статті 33, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 38 від 21.05.2024, щодо знесення шести аварійно-небезпечних дерев, які знаходяться на Набережній міста в районі сцени /додається/.
2. Дозволити СМКП «Комбінат комунальних послуг» провести знесення шести аварійно-небезпечних дерев, які знаходяться на Набережній міста в районі сцени (про час виконання робіт повідомити УЖКГ).
3. Деревина безоплатно залишається заявнику СМКП «Комбінат комунальних послуг», в рахунок витрат на проведення робіт по прибиранню зелених насаджень та наведенню належного санітарного стану на даній території.
4. Зобов’язати СМКП «Комбінат комунальних послуг», після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
6. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
7. Рішення може бути оскаржене шляхом подачі скарги до Комісії з розгляду скарг, за адресою: м. Світловодськ, вулиця Героїв України, будинок №14:
заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуюча справами Наталія МОЛЧАНОВА