ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№577 Про розгляд проєкту рішення Світловодської міської ради «Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» та затвердження його у новій редакції»

Розглянувши службову записку від 22.05.2024 № 349/01-14 головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» ПОМАЗАН Майї, щодо необхідності внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» для приведення його у відповідність до діючого законодавства, а також проєкт рішення Світловодської міської ради «Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» та затвердження його у новій редакції», керуючись п.1 ч. 2 ст. 52, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Схвалити проєкт рішення Світловодської міської ради «Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» та затвердження його у новій редакції», який додається, та внести його на розгляд Світловодської міської ради.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління охорони здоров’я Сергія ХМЕЛЬНИЦЬКОГО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ