ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№579 Про результати конкурсу з визначення суб’єкту господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ

З метою впорядкування надання мешканцям міста Світловодськ своєчасних, належної якості, послуги з управління побутовими відходами, згідно з оголошенням про проведення повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 квітня 2024 року № 382 «Про оголошення повторного конкурсу з визначення суб'єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ», враховуючи протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ №4 від 30.05.2024, відповідно до підпункту 3 пункту 2 статті 26, частини 3 статті 33 Закону України «Про управління відходами», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, керуючись підпунктом 1, 6, 23, пункту «а», частини 1 статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ від 30.05.2024 року за № 4 (додаток № 1).
2. Визначити СМКП «Комбінат комунальних послуг» виконавцем послуги на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ строком на 12 місяців.
3. СМКП «Комбінат комунальних послуг» вжити заходи щодо затвердження тарифу на збирання та перевезення побутових відходів для споживачів, які отримують послуги.
4. Міському голові Андрію МАЛІЦЬКОМУ укласти з директором СМКП «Комбінат комунальних послуг» договір на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ