ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№582 Про списання багатоквартирного житлового будинку№100 А по вул. Січових Стрільців м Світловодськ з балансу управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи лист голови правління ОСББ «Комфорт 2020» до управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради (далі за текстом УЖКГ), на балансі якого обліковується житловий будинок за вищевказаною адресою

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу УЖКГ комунальної власності житловий будинок №100А по вул. Січових Стрільців.
2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.
2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.
2.2. За результатами роботи комісії скласти акт списання багатоквартирного будинку, вказаного в п.1 даного рішення, за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».
2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради даний Акт.
3. Після затвердження акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку №100А по вул. Січових Стрільців вважається закінченою.
4. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово – комунального господарства, архітектури і будівництва В.Шаповала.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток