ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№586 Про надання дозволу КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» на видалення двадцяти сухостійних, буреломних дерев, які знаходяться в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів та «Літнього кінотеатру»

На підставі звернення директора КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» Ю. Крамаренко, щодо видалення двадцяти буреломних, завислих, переламаних, сухостійних, лежачих, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів та «Літнього кінотеатру», відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 59 від 13.10.2020 року, «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 59 від 13.10.2020 р., щодо видалення двадцяти буреломних, завислих, переламаних, сухостійних, лежачих, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів та «Літнього кінотеатру» /додається/.
2. Дозволити КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» провести видалення двадцяти сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів та «Літнього кінотеатру».
4. Зобов’язати КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток