ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№587 Про надання дозволу Світловодській дільниці ОУЕГГ на знесення чотирьох дерев, які знаходяться по вулиці Ювілейна

На підставі звернення начальника Світловодської дільниці Олександрійського УЕГГ Неборака О., щодо знесення чотирьох старих, високих, фаутних, аварійно-небезпечних дерев, які при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння гілок та дерев на шафовий газорегуляторний пункт, що приведе до призупинення газопостачання будинків мешканців і знаходяться по вулиці Ювілейна біля ДНЗ № 18, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 60 від 13.10.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 60 від 13.10.2020 р., щодо знесення чотирьох старих, високих, фаутних, аварійно-небезпечних дерев, які при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння гілок та дерев на шафовий газорегуляторний пункт, що приведе до призупинення газопостачання будинків мешканців і знаходяться по вулиці Ювілейна біля ДНЗ № 18 /додається/.
2. Дозволити Світловодській дільниці ОУЕГГ знести чотири високі, старі, фаутні дерева, які при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння гілок та дерев на шафовий газорегуляторний пункт, що приведе до призупинення газопостачання будинків мешканців і розташовані по вулиці Ювілейна біля ДНЗ № 18.
3. Зобов’язати Світловодську дільницю ОУЕГГ після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток