ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№588 Про надання дозволу ТОВ «СЗЗБВ» на знесення одного високого, сухостійного дерева, яке знаходиться на розі вулиць Городоцька та Підгірна

На підставі звернення директора ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів» Коломієць О.Д., щодо знесення одного високого, старого, напівсухого, фаутного, аварійно-небезпечного дерева, яке розташоване на небезпечній відстані від проїжджої частини дороги, обмежує оглядовість (видимість) дороги в напрямку руху, становить загрозу автотранспорту і провести обрізку бокових гілок зі сторони дороги двох дерев (осокір), які знаходяться на розі вулиць Городоцька та Підгірна, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 54 від 13.10.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 54 від 13.10.2020 р., щодо знесення одного високого, старого, напівсухого, фаутного, аварійно-небезпечного дерева, яке розташоване на небезпечній відстані від проїжджої частини дороги, обмежує оглядовість (видимість) дороги в напрямку руху, становить загрозу автотранспорту і провести обрізку бокових гілок зі сторони дороги двох дерев (осокір), які знаходяться на розі вулиць Городоцька та Підгірна /додається/.
2. Дозволити ТОВ «СЗЗБВ» знести одне дерево і провести обрізку бокових гілок зі сторони дороги двох дерев (осокір), які знаходяться на розі вулиць Городоцька та Підгірна.
3. ТОВ «СЗЗБВ» висадити один саджанець молодого дерева та створити належні умови, щоб забезпечити його ріст.
4. Зобов’язати ТОВ «СЗЗБВ» після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток