ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№588 Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та затвердження Положення в новій редакції

З метою забезпечення комплексного своєчасного та ефективного реагування на факти вчинення домашнього насильства та у зв’язку із кадровими змінами, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», від 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», керуючись ст.14 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Утворити мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, при Світловодському міському центрі соціальних служб Світловодської міської ради у складі, зазначеному у додатку 1.

2. Затвердити Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, в новій редакції (додаток 2)

3. Рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 23 квітня 2021 року № 256 «Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та затвердження Положення» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ