ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№59 Про затвердження нового складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги для виконання капітального ремонту особам з інвалідністю внаслідок війни та сім’ям загиблих

У зв’язку із кадровими змінами, з метою виконання п. 1.17. розділу І «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки»», затвердженою рішенням сесії Світловодської міської ради від 22 грудня 2020 року № 14 (зі змінами від 19.12.2023 року № 2157), керуючись п.1 ч.2 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити новий склад комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги для виконання капітального ремонту особам з інвалідністю внаслідок війни та сім’ям загиблих згідно Додатку 1.
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради «Про затвердження складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги для виконання капітального ремонту особам з інвалідністю внаслідок війни та сім’ям загиблих» від 26 березня 2021 року № 183.
3. Контроль виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова   Андрій МАЛІЦЬКИЙ