ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№593 Про погодження на проведення звітного концерту клубу «Едвенс»

Розглянувши заяву голови ГО «Клуб любителів танцю ЕДВЕНС» Максима ПІДГОРНОГО, від 10.06.2024 року за № 40/01-30, відповідно до розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 15.04.2022 року № 396-р «Про проведення масових заходів на території області в умовах воєнного стану», відповідно до рішення Світловодської міської ради від 20 лютого 2024 року № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», керуючись ч.1 ст.21, ч.1 ст.69 закону України «Про адміністративні правопорушення», статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити представнику ГО «Клуб любителів танцю ЕДВЕНС» Максиму ПІДГОРНОМУ проведення звітного концерту танцювального клубу «Едвенс». Захід відбудеться 15 червня 2024 року з 14:00 до 16:00 години, у приміщенні Власівського будинку культури. Орієнтовна кількість учасників - 150 осіб.
2. Організатори заходу (відповідальна особа Максиму ПІДГОРНИЙ) несуть відповідальність за безпеку присутніх та повинні забезпечити:
1) негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу «Повітряна тривога», сповістити про це його учасників та організувати їх евакуацію, повідомивши їм місце знаходження найближчого укриття - у приміщенні корпусу КЗ «Ліцей сучасної освіти «Інтелект»;
2) дотримання правил пожежної безпеки;
3) дотримання громадського порядку учасниками масового заходу;
4) наявність засобів першої медичної допомоги.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
5. Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги (позову) до Комісії з розгляду скарг за адресою м. Світловодськ, віл. Героїв України 14:
- заявником - протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами - протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА