ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№60 Про затвердження акта встановлення факту здійснення догляду за особою, яка потребує постійного догляду

Розглянувши акт встановлення факту здійснення догляду від 12 січня 2024 року №1, який здійснено відповідно до заяви від 05 січня 2024 року Капши ХХХХХ щодо підтвердження факту здійснення ним догляду за матір’ю Капшою ХХХХХ, яка потребує постійного догляду, за результатами встановлено та підтверджено факт того, що Капша ХХХХХ здійснює щоденний догляд за Капшою ХХХХХХ та надає їй соціально-побутові послуги, таким чином, відповідно до Положення про складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду, затвердженого рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 19 грудня 2022 року № 729, на виконання п. 2¹ Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 року № 57 «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України» (із змінами), керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт №1 встановлення факту здійснення догляду Капшою ХХХХХХХ за матір’ю Капшою ХХХХХХ, яка потребує постійного догляду з висновком про встановлення факту здійснення догляду, складений 12 січня 2024 року (додаток).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
3. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги (позову) до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області:
заявником - протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами - протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області https://svgr.gov.ua.

Міський голова  Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами  Наталія МОЛЧАНОВА