ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№608 Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в адмінбудинку за адресою: м. Світловодськ,вул. Героїв України,14 з фізичною особою – підприємцем Карпенком Є.О.

Розглянувши заяву від 09.10.2020 фізичної особи – підприємця Карпенко Є.О., керуючись пп.1 п. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абз. 1 ч. 2 ст.18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди від 30.03.2018 № 164 частини нежитлового приміщення (коридору) 1 поверху адмінбудинку біля ЦНАП, розташованого за адресою: м.Світловодськ, вул. Героїв України,14, загальною площею 1,0 кв.м. з фізичною особою – підприємцем Карпенком Є.О. для розміщення банківського терміналу самообслуговування на термін до 01.12.2023 та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення.
2. Фізичній особі-підприємцю Карпенку Є.О.:
2.1. В 10-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.
2.2. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.
3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ