ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№617 Про створення комісії з питань надання разової матеріальної допомоги звільненим з військової служби за станом здоров’я та затвердження порядку її виплати

З метою виконання п. 15 «Надання разової матеріальної допомоги звільненим з військової служби за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку» розділу І Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців, Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки у новій редакції, затвердженої рішенням Світловодської міської ради від 19 березня 2024 року № 2218, для визначення механізму та порядку надання і виплати разової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової служби за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку, керуючись пп. 2 п. «а» ч. 1 ст. 34, ч. 1 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Створити при виконавчому комітеті Світловодської міської ради комісію з питань надання разової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової служби за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку, додаток 1.
2. Затвердити порядок надання разової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової служби за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку, додаток 2.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ