ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№621 “Про організацію забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Світловодську”

В зв’язку з  відсутністю заяв від претендентів для участі у конкурсі з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Світловодську, строк прийняття  документів на який закінчився 02.11.2020; керуючись ст. 7, ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», п. 21 постанови  КМУ від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), пп. 12 п. «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет  Світловодської  міської  ради  вирішив:

1. Організатору перевезень – виконавчому комітету Світловодської міської ради забезпечувати проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Світловодську та підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету самостійно, в зв’язку з відсутністю заяв від претендентів для участі у конкурсі з визначення робочого органу.

2. Термін дії рішення – до 15 жовтня 2022 року.

3. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника  міського  голови   О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ