ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№620 Про створення комісії з питань забезпечення відшкодування витрат на поховання самотніх військовослужбовців, які забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії та затвердження порядку відшкодування таких витрат

З метою виконання пункту 37 розділу I «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки в новій редакції», затвердженої рішенням Світловодської міської ради від 19.03.2024 року № 2218 (зі змінами), для організації та проведення поховання ритуальною службою самотніх військовослужбовців, які забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії та які загинули внаслідок військової агресії російської федерації проти України та забезпечення відшкодування витрат на поховання ритуальній службі (виконавцю ритуальних послуг) за проведене поховання, керуючись пп. 2 п. «а» ч. 1 ст. 34 та ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Створити при виконавчому комітеті Світловодської міської ради комісію з питань забезпечення відшкодування витрат на поховання самотніх військовослужбовців, які забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії та які загинули внаслідок військової агресії російської федерації проти України і не мають членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення (дружини (чоловіка), дітей, батьків, рідного брата або сестри, баби або діда, онука або онуки), додаток 1.
2. Затвердити порядок забезпечення відшкодування витрат на поховання самотніх військовослужбовців, які забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії та які загинули внаслідок військової агресії російської федерації проти України і не мають членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення (дружини (чоловіка), дітей, батьків, рідного брата або сестри, баби або діда, онука або онуки), додаток 2.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ