ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№634 “Про висунення кандидатури на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»”

Відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» від 16 березня 2000 року № 1549-ІІІ, Указу Президента України «Про почесні звання України» від 29 червня 2001 року № 476/2001, листа Кіровоградської ОДА «Про почесне звання України «Мати-героїня» від 11.03.08р. № 454/1-01-15,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» кандидатуру Ананко Наталії Олександрівни, 13.02.1972 р.н., яка згідно з Положенням про почесні звання України народила і виховала до восьмирічного віку шістьох дітей,  враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

2. Начальнику управління молоді та спорту Н.Брусенцевій подати клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Ананко Н. О. та весь перелік документів згідно з Положенням про почесні звання України на ім’я начальника департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА, голови Кіровоградської ОДА.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Орлову Ю.В.

Міський голова А. МАЛІЦЬКИЙ