ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№635 “Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про продовження міської програми «Шкільне харчування» на 2021-2025 роки»”

 

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний бюджет» (на відповідний рік), «Про охорону дитинства», «Про освіту», Закону України від 24 грудня 2015 року № 911-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» із змінами та з метою організації харчування учасників навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах,-

міська рада вирішила:

1. Затвердити та продовжити міську програму «Шкільне харчування» на 2021-2025 роки (додається).

2. Реалізацію програми здійснювати в межах фінансування, передбаченого міським бюджетом на відповідний рік.

3. Начальнику управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради Г.Френкелю забезпечити вирішення організаційно-правових питань з реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, туризму, спорту та духовності.

Міський голова  А.МАЛІЦЬКИЙ