ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№638 Про постановку на квартирний облік Герасименко Б.Ю.

Розглянувши заяву Герасименко ХХХХХ (опікуна), яка діє в інтересах неповнолітньої Герасименко ХХХХХХХ № Г-792 від 14.06.2024, яка проживає та зареєстрований за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, с. Павлівка, ХХХХХХХ, беручи до уваги витяг з реєстру Світловодської міської територіальної громади, свідоцтво про народження Герасименко З.Ю. від 23.02.2007, розпорядження голови районної державної адміністрації М. КАСЬЯНОВА від 23.12.2008 № 1150-р про надання малолітнім Герасименко Б.Ю., Герасименко З.Ю. статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб від 14.06.2024 № 85, архівну довідку Світловодського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації від 11.06.2024 № 764, свідоцтво про право на спадщину за заповітом в рівних частинах Герасименко Ю.Г. та Герасименко О.Ф., технічний паспорт на будинок за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський район, с. Павлівка, ХХХХХХХ, пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Світловодської міської ради (протокол засідання від 27.06.2024 № 6) додані до заяви документи, на підставі статті 39 Житлового кодексу України, п. 46 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, враховуючи рішення Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», керуючись ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 № 2073-IX, підпунктом 2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Поставити на квартирний облік у виконавчому комітеті Світловодської міської ради за місцем проживання та включити до списку громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень, як дитину, позбавлену батьківського піклування Герасименко ХХХХХХХ.
Склад сім’ї – 4 особи:
- вона;
- Герасименко ХХХХХХХ – опікун;
- Герасименко ХХХХХХХ – сестра;
- Герасименко ХХХХХХХ – дядько.
Мешкає та зареєстрований Герасименко ХХХХХХХ за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, с. Павлівка, вул. ХХХХХХХ, житловою площею 19,8 кв.м, яка належить Герасименко ХХХХХХХ та Герасименко ХХХХХХХ в рівних частинах кожний на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом.
Матеріали справи знаходяться у відділі з питань житла.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
3. Рішення набирає чинності з моменту доведення його до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг за адресою: вул. Героїв України, буд. 14, м. Світловодськ, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА