ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№643 “Про затвердження складу комісії по встановленню обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян”

Керуючись п.п.3 п.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державний бюджет», ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», міською комплексною програмою соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населенням. Світловодська «Турбота», відповідно до Положення про комісію по встановленню обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, затвердженого рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 13 березня 2019 року № 182, відповідно до Порядку встановлення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та порядку проведення цих виплат, затвердженого рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від  13 березня 2019 року № 183

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити склад комісії по встановленню обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в зв’язку з кадровими змінами (додаток № 1).

2. Рішення виконкому Світловодської міської ради від 25 вересня 2020 року № 517 вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Ю. ОРЛОВУ.

Міський голова  А.  МАЛІЦЬКИЙ