ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№644 Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання у комунальній квартирі м. Світловодська Астаховій Т.В.

Розглянувши заяву Астахова ХХХХХХХ від 19.06.2024 № А-800, беручи до уваги витяг з реєстру Світловодської міської територіальної громади про реєстрацію Астахова С.О. та Астахової О.С., свідоцтво про народження Астахової Т.В., пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Світловодської міської ради (протокол засідання від 27.06.2024 № 6) додані до заяви документи, на підставі ст. 9 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» № 1871-ІХ від 05.11.2021, статей 6,11 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», враховуючи рішення Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», керуючись ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 № 2073-IX, підпунктом 2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл на реєстрацію місця проживання у комунальній квартирі ХХХХХХ м. Світловодська Кіровоградської області Астаховій ХХХХХХХ до Астахова ХХХХХХ (наймача), за згодою всіх повнолітніх членів сім’ї.

У вказаній квартирі мешкають та зареєстровано 2 особи:
- Астахов ХХХХХХ – наймач;
- Астахова ХХХХХХ – дочка.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
3. Рішення набирає чинності з моменту доведення його до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг за адресою: вул. Героїв України, буд. 14, м. Світловодськ, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА