ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№649 “Про погодження проекту рішення Світловодської міської ради «Про затвердження комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення м. Світловодськ на 2021-2023 роки»”

Розглянувши проект рішення Світловодської міської ради «Про затвердження комплексної програми  реконструкції мереж зовнішнього освітлення м. Світловодськ на 2021-2023 роки», з метою забезпечення життєдіяльності міста та його інфраструктури і відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Погодити проект рішення Світловодської міської ради та внести на розгляд чергової сесії Світловодської міської ради проект рішення «Про затвердження комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення м. Світловодськ на 2021-2023 роки»   ( проект рішення додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Переглянути додатки до рішення