ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№65 Про оголошення аукціону на передачу в оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська, 38-Б

Розглянувши заяву від 11.01.2024 за вх. №Б-31 фізичної особи – підприємця БУХАНЦЯ Іллі Степановича, проживаючого за адресою: ХХХХХХХХХХ, стосовно наміру взяти в оренду нежитлове приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,38-Б, з метою розміщення магазину промислових товарів та заяву від 11.01.2024 за вх. №Д-36 фізичної особи ДОДІЛЬНОЇ Марини Михайлівни, проживаючої за адресою: ХХХХХХХХ, стосовно наміру взяти в оренду нежитлове приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,38-Б, з метою розміщення офісу та клопотання від 15.01.2024 №3 голови ліквідаційної комісії комунального підприємства «Житлосвіт 2012» Максима ІЛЬЧЕНКА щодо не заперечення на передачу в оренду через аукціон нежитлового приміщення комунальної власності загальною площею 250,4 кв.м по вул. Приморська,38-Б, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-IX, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, підпунктом 1 пункту «а» статті 29, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Оголосити аукціон, за результатами якого може бути укладений договір оренди нежитлового приміщення загальною площею 250,4 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,38-Б (далі – об’єкт оренди), з переможцем аукціону терміном на 4 роки 11 місяців, цільове призначення об’єкта оренди – розміщення магазину промислових товарів, офісу.
2. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради стосовно об’єкта оренди, визначеного у пункті 1 цього рішення:
2.1.Повідомити фізичну особу – підприємця Іллю БУХАНЦІЯ та фізичну особу Марину ДОДІЛЬНУ про обставини, визначені у пункті 1 цього рішення.
2.2. Оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про проведення аукціону.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА