ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№651 Про погодження списання з балансу багатоквартирного будинку

Розглянувши лист Управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради від 13.05.2024року №01-29/596 з метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирного будинку на самостійне управління житловим будинком, керуючись пп.1п. „а” ст.30, ч.5, 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016р. № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити списання з балансу Управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради багатоквартирний житловий будинок, який знаходиться за адресою: с.Озера вул. Центральна буд.33 (додаток 1).
2. Створити і затвердити склад комісії по списанню багатоквартирного будинку (додаток 2).
3. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.
4. За результатами роботи комісії скласти акт списання багатоквартирного будинку по вул. Центральна буд.33 с. Озера за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016р. № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» та з урахуванням пункту 10 даної постанови.
5. Подати на погодження виконавчому комітету Світловодської міської ради акт на списання багатоквартирного будинку по вул.Центральна буд. 33 с. Озера.
6. Після погодження акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку вважається закінченою.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ, архітектури та будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ