ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№652 “Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «АТБ – МАРКЕТ»”

Розглянувши заяву від 26.10.2020 ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» з  доданими документами та з метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами території Світловодської громади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 2067 від 29.12.2003р. "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами", керуючись п.п. 13, пункт «а» ч.1, ст. 30  Закону України « Про місцеве  самоврядування в Україні» та рішенням Світловодської міської ради № 492 від 14.09.2020р. «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Світловодська»,

виконавчий комітет  міської ради вирішив:

1. Надати ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» дозвіл  на розміщення   зовнішньої реклами терміном на 5 років  для розташування:

- двостороння світлова стела, розміром 3,0м х 1,8 м  на перехрест вул. Б. Хмельницького – Вадима Бойка;

2. Зобов’язати  ТОВ «АТБ – МАРКЕТ»:

2.1.В місячний термін укласти з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста договір про тимчасове користування місцем для розміщення рекламного засобу.

2.2.Утримувати рекламні засоби у належному технічному та санітарному стані, із забезпеченням негайного відновлення пошкоджених конструкцій, із заміною пошкоджених рекламних сюжетів, своєчасним оновленням зовнішнього вигляду рекламних засобів та рекламних сюжетів.

3. У разі невикористання  місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців або не переоформлення дозволу в установленому порядку, дозвіл може бути скасований на підставі рішення виконкому.

4. У разі не виконання умов пункту 2 дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови  В. Кореняка.

Міський голова  Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Переглянути додатки до рішення