ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№653 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 16.08.2019 № 661 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування в м. Світловодську»”

Враховуючи зменшення пасажиропотоку на міському автобусному маршруті загального № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі та відсутність претендентів для участі у конкурсах з визначення автомобільного перевізника на вказаному маршруті; рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 16.08.2020 № 661 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування в м. Світловодську»; з метою забезпечення безперебійного обслуговування пасажирів на міському автобусному маршруті № 24; керуючись частиною 9 статті 6, частиною 6 статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», підпунктом 10 пункту «а», підпунктом 1  пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести наступні зміни у Додаток 1 до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 16.08.2019 № 661 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування в м. Світловодську»:

- рядок № 15 виключити;

- у рядку № 16 кількість одиниць в робочі дні замінити з «2» на «1».

2. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника міського голови В. Кореняка.

Міський голова А. МАЛІЦЬКИЙ