ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№664 Про надання дозволу Зосименко Н.І. на знесення п’яти дерев та провести обрізку гілля шести дерев, які знаходяться в сквері біля будинку № 3 по вулиці Шевченка

Розглянувши звернення мешканки житлового будинку Зосименко Н.І., вхідний № 573/4 від 10.06.2024, щодо надання ордеру на видалення, кронування зелених насаджень, які розташовані в сквері біля житлового будинку № 3 по вулиці Шевченка, згідно з актом обстеження зелених насаджень № 43 від 13.06.2024 року, яким виявлено, що дерева високі, частково сухостійні, фаутні, похилені, знаходяться в аварійному стані, розташовані на небезпечній відстані від дитячої площадки, пішохідної доріжки та проїжджої частини дороги, враховуючи «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, відповідно до підпункту 8, пункту 5.9.2, розділу 5, «Правил благоустрою території Світловодської міської територіальної громади», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 19.08.2022 № 1619, враховуючи рішення Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг» та керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, підпунктом 1, пункту «б», частини 1, статті 33, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 43 від 13.06.2024, щодо знесення п’яти аварійно-небезпечних дерев та провести обрізку гілля шести дерев, які знаходяться в сквері біля житлового будинку № 3 по вулиці Шевченка /додається/.
2. Дозволити Зосименко Н.І. провести знесення п’яти аварійно-небезпечних дерев та провести обрізку гілля шести дерев, які знаходяться в сквері біля житлового будинку № 3 по вулиці Шевченка (про час виконання робіт повідомити УЖКГ).
3. Деревина безоплатно залишається заявнику Зосименко Н.І., в рахунок витрат на проведення робіт по прибиранню зелених насаджень та наведенню належного санітарного стану на даній території.
4. Зобов’язати Зосименко Н.І., після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
6. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
7. Рішення може бути оскаржене шляхом подачі скарги до Комісії з розгляду скарг, за адресою: м. Світловодськ, вулиця Героїв України, будинок №14:
заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуюча справами Наталія МОЛЧАНОВА