ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№668 Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради на знесення двох дерев та провести кронування чотирнадцяти дерев, які знаходяться біля будівлі № 2 по вулиці Гоголя (ЗДО № 15)

Розглянувши звернення начальника управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради Світлани Осики, вхідний № 548 від 03.06.2024 р., про надання ордеру на видалення двох тополь, які розташовані на території ЗДО № 15 по вулиці Гоголя, 2, згідно з актом обстеження зелених насаджень № 45 від 13.06.2024 року, яким виявлено, що дерева високі, частково сухостійні в аварійному стані, які знаходяться на небезпечній відстані від дитячого майданчика, будівель та інженерних комунікацій установи освіти, при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев на будівлю дитячого садочка, що створює небезпеку для дітей та працівників установи, враховуючи «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, відповідно до підпункту 8, пункту 5.9.2, розділу 5, «Правил благоустрою території Світловодської міської територіальної громади», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 19.08.2022 № 1619, враховуючи рішення Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг» та керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, підпунктом 1, пункту «б», частини 1, статті 33, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 45 від 13.06.2024 р., щодо видалення двох аварійно-небезпечних дерев та провести обрізку сухого гілля і виконати кронування до дві третіх висоти чотирнадцяти дерев, які знаходяться біля будівлі № 2 по вулиці Гоголя (ЗДО № 15) /додається/.
2. Дозволити управлінню освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради провести знесення двох аварійно-небезпечних дерев та провести обрізку сухого гілля і виконати кронування до дві третіх висоти чотирнадцяти дерев, які знаходяться біля будівлі № 2 по вулиці Гоголя (ЗДО № 15) (про час виконання робіт повідомити УЖКГ).
3. Деревина безоплатно залишається заявнику управлінню освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради, в рахунок витрат на проведення робіт по знесенню і кронуванню зелених насаджень та наведенню належного санітарного стану на даній території.
4. Зобов’язати управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради, після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
6. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
7. Рішення може бути оскаржене шляхом подачі скарги до Комісії з розгляду скарг, за адресою: м. Світловодськ, вулиця Героїв України, будинок №14:
заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуюча справами Наталія МОЛЧАНОВА