ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№671 Про укладання тимчасового договору на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ

З метою впорядкування надання мешканцям міста Світловодськ своєчасних, належної якості послуги з управління побутовими відходами, для недопущення погіршення санітарно-епідеміологічного стану та екологічного лиха на території міста, враховуючи «Порядок проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, організатор конкурсу протягом 10 робочих днів від дати надходження протоколу № 2 від 16.04.2026 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ не прийняв рішення про результати конкурсу, розглянувши протокол позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 6 від 28.05.2026, Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердженого рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 16 січня 2026 року № 14, керуючись підпунктом 1, 6, 23 пункту «а», частини 1, статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Зобов’язати СМКП «Комбінат комунальних послуг» забезпечити безперебійне надання послуг з управління побутовими відходами в частині їх збирання та перевезення на території міста Світловодськ.
2. Укласти тимчасовий договір на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ між виконавчим комітетом Світловодської міської ради та Світловодським міським комунальним підприємством «Комбінат комунальних послуг» терміном до 27.08.2026.
3. Т.в.о. міського голови, секретарю Світловодської міської ради Максиму БАКУМЕНКУ укласти з директором СМКП «Комбінат комунальних послуг» тимчасовий договір на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ.
4. Протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Світловодськ від 16.04.2026 за № 2 (додаток № 1) вважати таким, що втратив чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА

Секретар міської ради Максим БАКУМЕНКО