ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№677 “Про організацію проведення приписки громадян України 2004 року народження до призовної дільниці Світловодського ОМТЦК та СП у січні – березні 2021 року.”

Відповідно до статті 14 Закону України “Про військовий обовязок і військову службу”, розділу ІІІ Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженного Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2003 року № 352 (зі змінами) та розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 09 липня 2018 року №57 “Про проведення приписки громадян України 2004 року народження до призовної дільниці у січні – березні 2021 року”, з метою якісного виконання заходів приписки громадян України 2004 року народження до призовної дільниці об”єднанного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

З метою якісного виконання заходів,  виконавчий комітет  міської ради вирішив:

1. Приписку громадян 2004 року народження провести з 18 січня по 31 березня 2021 року на призовній дільниці Світловодського ОМТЦК та СП.

З метою своєчасної та якісної приписки громадян 2004 року народження до призовної дільниці Світловодського ОМТЦК та СП., рекомендувати головному лікарю КНП “Світловодська ЦРЛ” СМР Котенко Ю.М., головному лікарю   КНП “ЦПМСД СМР” Шумейко Л.І.

2. до 01 грудня 2020 року передати у військовий комісаріат медичні амбулаторні картки  з вкладками до них (форма 25-ю) на всіх юнаків 2004 року народження, а також списки юнаків, які перебувають на обліку з приводу нервово – психічних захворювань, туберкульозу, венеричних інфекційних захворювань шкіри, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м”язів суглобів та витяги з історії  хвороби, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, що свідчать про стан здоров”я,

- при проведенні приписки протягом 2021 року організувати лікувально – оздоровчу роботу з виявленням хворих юнаків згідно з інструкцією Міністерства охорони здоров”я,

- оздоровлення юнаків, які вимагають довгострокового лікування закінчити до 1 травня 2021 року.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності забезпечити подання списків юнаків 2004 року народження, які навчаються, працюють на підприємствах, установах, організаціях, навчально – виховних закладах в термін до 01 грудня 2020 року.

4. Відповідальним особам навчальних закладів міста супроводжувати юнаків до призовної дільниці військового комісаріату організовано, згідно  графіків здачі аналізів та проходження медичної комісії.

5. Директорам навчальних закладів міста зпланувати навчальний графік з урахуванням графіку проведення приписки, забезпечити явку юнаків на приписку до призовної дільниці,  та встановити контроль, щоб жоден із них не залишився не приписаним..

6. Світловодському об”єднанному міському центру комплектування та соціальної підтримки спільно з міським відділом освіти виявити всіх юнаків, які не мають середньої освіти та залучити їх до навчання у вечірній школі.

- заборонити чинити перешкоди для своєчасної явки юнаків на приписку за повідомленням приписної комісії військового комісаріату.

- по мірі прибуття на роботу чи навчання юнаків 2004 року народження та старшого віку, які не мають військово – облікових документів, починаючи з 18 січня 2021 року направляти на призовну дільницю для взяття їх на  військовий облік.

7. Згідно пункту 3, ст. 43 Закону України “Про військовий обов”язок і військову службу” директору філії “Кременчуцька ГЕС”, ПАТ “Укргідроенерго, начальнику Світловодського управління з експлуатації газового господарства”, генеральному директору СП ТОВ “Світловодськпобут” відрядити в розпорядження військового комісара з 18 січня 2021 року технічних працівників. На весь час виконання завдань на призовній дільниці за технічними працівниками зберегти місця роботи, займані посади та середньо – місячну заробітну плату.

8. Відповідно пункту 9 статті 38 Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу”, директорам комунальних підприємств,  на вимогу військового комісаріату проводити оповіщення приписників, які мешкають у підвідомчих будинках, про їх виклик до військового комісаріату.

9. Керівникам засобів масової інформації безкоштовно висвітлювати хід і результати проведення приписки до призовної дільниці: ТРК “Веселка”, газета “Світловодськ – Інформ”, “Вісті Світловодщини”, “Світловодськ Вечірній.”

10. Начальнику Світловодського ВП ГУНП України в Кіровоградській області підполковнику Гулому А.А.

- до 05 січня 2021 року подати списки юнаків 2004 року народження, котрі притягувались до кримінальної відповідальності, проти яких порушена кримінальна справа, які знаходяться на обліку в групі кримінальної міліції у справах дітей Світловодського ВП ГУНП України в Кіровоградській області, які мали виклики в органи внутрішніх справ за антисуспільну поведінку, зловживання алкогольно – наркотичними речовинами,

- забезпечити охорону громадського порядку на призовній дільниці протягом роботи комісії по приписці, для чого виділити одного працівника, починаючи з 18 січня по 31 березня 2021 року,

- проводити розшук, затримання та доставку до військового комісаріату осіб, які ухиляються від виконання військового обов”язку.

11. Затвердити склад приписної комісії. (Додаток № 1).

- головою комісії по приписці – військового комісара Світловодського ОМТЦК та СП. підполковника М.Грінченко, а в разі його відсутності старшого офіцера відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу капітана Іванова С.В.

- старшим лікарем комісії по приписці – лікаря КНП “Світловодська ЦРЛ” - Терещенко Ігоря Анатолійовича, а в разі відсутності з поважних причин –  лікаря КНП “Світловодська ЦРЛ” – Мунтян Наталію Федорівну.

- секретарем комісії по приписці – медичну сестру Кареліну Людмилу Олексіївну ,

- представником міського відділу освіти – головного спеціаліста управління освіти – Добролевського Сергія Анатолійовича;

 - представник структурного підрозділу міського органу внутрішніх справ – старшого інспектора з професійної підготовки сектору кадрового забезпечення Світловодського ВП ГУНП – Лантуха Олександра Григоровича.

- а в разі відсутності з поважних причин - майор поліції Мельник Анатолій Миколайович старший інспектор з інформатизації підтримки Світловодського ВП ГУНП, Кіровоградської області.

- до кінця поточного року проводити додаткові засідання комісії з питань приписки громадян, яких додатково розшукано або, які повернулись з медичного обстеження (лікування) та стосовно яких необхідно повторно розглянути питання про їх придатність до військової служби за станом здоров”я.

12. Створити позаштатну групу професійно – психологічного відбору громадян які підлягають приписці в січні – березні 2021 року, (додаток № 4).

13. Відповідальність за виконання данного рішення покласти на військового комісара підполковника М. Грінченко.

14. Контроль за виконання данного рішення покласти на першого заступника міського голови В. Кореняк.

Міський голова  А. МАЛІЦЬКИЙ