ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№677 Про схвалення проєкту змін до комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки», що фінансується з бюджету Світловодської міської територіальної громади

На виконання п. 9 доручення голови Кіровоградської обласної військової адміністрації від 10.05.2024 року № 01-26/89/0.1, з метою соціальної підтримки осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та уточнення орієнтовних обсягів фінансування Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки, що фінансується з бюджету Світловодської міської територіальної громади, затвердженої рішенням Світловодської міської ради від 22 грудня 2020 року № 14 (зі змінами), керуючись п. 1 ч. 2 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Схвалити проєкт змін до комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки», що фінансується з бюджету Світловодської міської територіальної громади» та винести на розгляд чергової сесії Світловодської міської ради.
2. Контроль виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ