ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№679 Про розгляд рішення сесії Світловодської міської ради «Про утворення комунального закладу «Місцева пожежна команда» Світловодської міської ради»

З метою забезпечення місцевої пожежної охорони, враховуючи звернення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області від 23.10.2023 року № 553201-2136/5532 , керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 року № 315 «Про затвердження Порядку утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони», з метою приведення у відповідність до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.11.2013 року № 874 «Про затвердження критеріїв утворення державних пожежно-рятувальних підрозділів (частин) Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в адміністративно-територіальних одиницях та переліку суб’єктів господарювання, де утворюються такі підрозділи (частини)», керуючись Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись п. 1 ч. 2 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити рішення сесії Світловодської міської ради «Про утворення комунального закладу «Місцева пожежна команда» Світловодської міської ради», що додається та винести на розгляд сесії Світловодської міської ради.
2. Контроль покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ