ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№681 “Про розгляд проекту рішення Світловодської міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Світловодської міської ради від 20 лютого 2019 року «Про затвердження міської Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у м. Світловодську та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» на 2019-2021 роки»”

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17 листопада 2020 року № 1009-IX та реорганізацією сільських, селищних, міських рад, їхніх виконавчих органів як юридичних осіб у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, для внесення відповідних змін до «Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у м. Світловодську та підтримки КНП «ЦПМСД СМР на 2019-2021 роки», керуючись ст.ст. 49, 140, 143 Конституції України, ст. 23 Бюджетного кодексу України, п.22, ч.1, ст. 26 та підпунктом 2 пункту "а" статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування,-

виконавчий комітет вирішив:

2. Погодити проект рішення Світловодської міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Світловодської міської ради від 20 лютого 2019 року «Про затвердження міської Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у м. Світловодську та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» на 2019-2021 роки» (додається) та внести його на розгляд Світловодської міської ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Юлію ОРЛОВУ.

Міський голова А. МАЛІЦЬКИЙ