ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№687 “Про направлення громадянина Кузнецова Д.М. для проходження альтернативної (невійськової) служби”

Керуючись ст.ст. 5,6 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» від 12.12.1991 (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 року № 2066 «Про затвердження нормативно – правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», на виконання протоколу міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби від 14.12.2020 № 3

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Направити Кузнецова Дмитра Михайловича, 07.05.2000 року народження для проходження альтернативної (невійськової) служби до обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» (ЄДРПОУ 03346822) строком на 27 місяців.

2. Військовому комісару Світловодського ОМТЦК та СП підполковнику Грінченку М.М. взяти до відома рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради щодо направлення громадянина Кузнецова Д.М. для проходження альтернативної (невійськової) служби.

3. Генеральному директору ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Ілику Роману Ігоровичу укласти з громадянином Кузнецовим Дмитром Михайловичем, який прибув для проходження альтернативної (невійськової) служби, в установленому чинним законодавством України порядку, письмовий строковий трудовий договір на строк альтернативної (невійськової) служби (27 місяців) та протягом п’яти календарних днів письмово повідомити про прийняте рішення виконавчий комітет Світловодської міської ради.

Для контролю за проходженням альтернативної (невійськової) служби щокварталу подавати до управління соціального захисту населення Світловодської міської ради відомості про використання Кузнецовим Д.М. робочого часу.

4. Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, у разі ліквідації, реорганізації або перепрофілювання підприємства, установи, організації, де громадянин проходить альтернативну (невійськову) службу сприяти у вирішенні питання щодо пошуку іншого місця  для подальшого проходження альтернативної (невійськової) служби.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Орлову Ю.В.

Міський голова А.МАЛІЦЬКИЙ