ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№688 “Про затвердження складу комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”

Керуючись п.п.3 п.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою КМУ від 18.04.2018 року № 280

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити склад комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (Додаток 1).

2. Рішення виконавчого комітету від 13.10.2020 року № 563 «Про затвердження складу комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Ю.ОРЛОВУ. 

Міський голова А.  МАЛІЦЬКИЙ