ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№691 “Про затвердження Положення про міську комісію з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та нового складу міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат”

 Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.2009       № 863 «Про посилення контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати (грошового  забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат» (зі змінами), у зв’язку з кадровими змінами, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою забезпечення дієвого контролю за своєчасністю виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про міську комісію з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (додаток 1).

2. Затвердити новий склад міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (додаток 2).

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 27 грудня 2005 року № 1423 «Про створення міської комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат та затвердження Положення про міську комісію з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Юлію Орлову.

Міський голова А.МАЛІЦЬКИЙ