ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№692 “Про внесення змін до Положення про міську робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 22 червня 2011 року № 644 та затвердження нового складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення”

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 02 березня 2010 року № 359-р «Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення» (зі змінами), розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18 травня 2011 року         № 437 «Про затвердження Положення про обласну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення», у зв’язку з кадровими змінами, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до пункту 1 розділу V «Організація роботи» Положення про міську робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення (далі – Положення), виклавши його в наступній редакції:

«Формою роботи міської робочої групи є обстеження суб’єктів господарювання щодо недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин. За результатами обстеження проводяться засідання робочої групи.

Засідання міської робочої групи проводяться за рішенням голови робочої групи не рідше одного разу на два місяці. Члени робочої групи мають право ініціювати проведення позачергових засідань.» (Додаток 1).

2. Всі інші пункти та розділи Положення залишити без змін.

3. Затвердити новий склад міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в м.Світловодськ (Додаток 2).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Юлію Орлову.

Міський голова  А.МАЛІЦЬКИЙ